Тканини для камуфляжу

ЛЮКС  –  мікрофібра з мембраною 180 Г/кв. м, паро проникність 3000 Г/кв. м за 24 години, водостійкість 3000 мм водяного стовпа. Легка та міцна,  дихаюча тканина захищає від вітру та водостійка, Костюми ЛЮКС рекомендуються  для рибалок та мисливців.

АЛОВА  -  мікрофібра з мембраною 195 Г/кв. м, паро проникність 3000 Г/кВ. м за 24 години, водостійкість 3000 мм водяного стовпа. Ворсистий матеріал з низьким рівнем шуму, легкий та міцний  з  захистом від вітру та водостійкістю. Костюми АОВА рекомендуються для мисливців та рибалок.

ДЮСПО ФЛІС-БОНДІНГ   –  Поліестер  з флісом  (термосберігаюча тканина) щільністю180 Г/кв. м. Легкий,  міцний та теплий матеріал з захистом від вітру та водостійкістю.  Костюми ДЮСПО рекомендуються для осінніх та зимових костюмів для мисливців та рибалок.

ГРЕТА  -  щільністю 220 Г/кВ. м (51% - бавовна, 49% - ПЕ) з водо відштовхуючим  просоченням(виробництва України).  Костюми УКРАЇНА, НАТО та ОМОН – шиються із цієї тканини.  Костюми  недорогі  і рекомендуються для  працівників охоронних та силових структур, а також для мисливців та рибалок.

ХАНТЕР  –  саржа щільністю 220-245 Г/кВ. м (35% - бавовна, 65% - ПЕ) з водо відштовхуючим просоченням,  При цьому співвідношенні бавовни та ПЕ відбувається синергетичний ефект. Це коли  плюсуються достоїнства бавовни (гігієнічність) та ПЕ (зносостійкість) та компенсуються їх недоліки – погана зносостійкість бавовни та недостатня гігієнічність ПЕ. Костюми з саржі (це таке переплетіння ниток в тканині) мають високу зносостійкість та гігієнічність і рекомендуються для працівників охоронних та силових структур, мисливців та рибалок.

разработка сайта веб студия